Klijai trafaretams, 25 ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Klijai trafaretams, 25 ml

  Kodas: DA17303000
  248 su PVM
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Plastikinių trafaretų klijai palengvina darbą su trafaretais. Klijai greitai džiuna, nepalieka žymių ant dekoruojamo paviršiaus po trafareto nuemimo.Tinka priklijuoti plastikinį trafaretą prie visų paviršių tokių kaip : tekstilę, nudažytos sienos, grindys, baldai. Netinka tik tiesiogiai naudoti ant nedengto popieriaus.

 • Klijai plastikiniams trafaretams naudojimas

  Užtepkite kempine ir prieš naudojimą palikite džiūti 5 minutes. Priklijuokite trafaretą prie dekoruojamo paviršiaus tiesiog lengvai jį prispaudžiant pirštais. Po dekoravimo lengavai nuimsite plastikinį trafaretą nuo paviršiaus, o klijai nepaliks žymių.

  Klijai tinka visiems paviršiams išskyrus popierių ir kartoną. Norit naudoti trafaretus pateptus klijais trafaretams ant popieriaus arba ant nelaminuoto kartono reikia paviršių nudažyti arba nugruntuoti. Kitaip klijai gali per stipriai prisiklijuoti ir nuimant trafaretą popierių galima suplėšyti.  

  Nuimkite trafaretą iš kart po to kaip baigsite dekoruoti paviršių. Klijai nepalieka žymių jeigu trafaretą nuimti per 20-60 minučių. Jeigu laikysite priklijuotą trafaretą ilgiau arba jeigu kambaryje bus labai karšta, virš 25 C klijai gali šiek tiek ištepti paviršių. Jeigu taip nutiktų, klijų žymes nesunkiai nuvalysite muilu ir vandeniu. Tik valykite juos po tuo kai ornamentas visiškai išdžius kad nesugadinti savo darbą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija