Taisyklės ir sąlygos

 • Pardavėjas

  Daily ART UAB
  Reg.nr .: 302716688, PVM Nr. LT100006701019
  Įregistruota VĮ Lietuvos registrų centre
  Adresas: Mainu 19, LT-94101 Klaipėda, Lietuva
  Telefonas: +370 601 66 726

  Pirkėjas

  Privatūs ir verslo klientai kviečiami susikurti paskyrą svetainėje www.dailyart.eu

  Užsakymų apdorojimo laikas

  Užsakymai apdorojami kiekvieną darbo dieną nuo pirmadienio iki penktadienio. Užsakymai, sveriantys iki 60 kg, paprastai supakuojami ir išsiunčiami per 2–3 darbo dienas, kiti - per 5–8 darbo dienas.

  Užsakymo pristatymo laikas

  Lietuva, Latvija, Estija: 1–3 darbo dienos
  Lenkija: 2–3 darbo dienos
  Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Prancūzija, Slovakija, Vokietija: 3–5 darbo dienos
  Didžioji Britanija, Italija, Kroatija, Slovėnija, Švedija, Vengrija: 3–6 darbo dienos
  Airija, Bulgarija, Graikija, Ispanija, Portugalija, Rumunija: 6–9 darbo dienos
  Kitos šalys: susisiekite su mumis wshop@dailyart.eu

  Gabenimo mokesčiai

   -> stalas

  Žala gabenant

  Jei pristatymo metu pastebėjote, kad pakuotė yra pažeista ar atidaryta, atlikite šiuos veiksmus:
  nufotografuokite žalą
  informuokite kurjerį apie žalą ir pristatymo manifeste aiškiai parašykite apie žalą, taip pat nufotografuokite
  atsiuntė nufotografuotas nuotraukas ir sugadintų prekių sąrašą adresu wshop@dailyart.eu, mes jas pakeisime

  Gražinimo politika

  Jūs turite teisę atšaukti ir grąžinti užsakymą per 14 dienų dėl bet kokios priežasties ir be pateisinimo. Šis „atsipirkimo“ laikotarpis baigiasi 14 dienų nuo tos dienos, kai gavote savo prekes.
  Kaip grąžinti: pasakykite mums, kad norite grąžinti pirkinį. Atsiųskite el. Laišką adresu wshop@dailyart.eu, nurodydami užsakymo numerį ir norimų grąžinti produktų sąrašą. Palaukite grąžinimo patvirtinimo ir papildomų mūsų komandos nurodymų. Gavę grąžinimo patvirtinimą, prekes turite išsiųsti per 14 dienų.
  Visos grąžinamos prekės turi būti nenaudotos ir originalioje pakuotėje. Grąžinama pakuotė turi būti tinkamai supakuota, kad vežant nebūtų pažeista prekė.
  Grąžinimus turėtumėte išsiųsti patys. Galite pasirinkti bet kurią gabenimo paslaugą. Jei norite, kad mes surinktume grąžą, paprašykite mūsų komandos wshop@dailyart.eu, kad padėtume (taikomas papildomas mokestis, priklausantis nuo surinkimo vietos).
  Mes grąžiname jums pinigų per 14 dienų nuo jūsų atšaukimo prašymo gavimo dienos. Tačiau mes galime atidėti jūsų pinigų grąžinimą, jei negavome prekių ar įrodymų, kad jas grąžinote. Į jūsų grąžinimą turi būti įskaičiuoti gabenimo mokesčiai, kuriuos sumokėjote pirkdami (išskyrus bet kokius papildomus paslaugų mokesčius).

  Asmens duomenų apsauga

  Pirkėjas internetinėje parduotuvėje gali užsisakyti prekių:
  prisiregistruodami internetinėje parduotuvėje - įvesdami registracijos metu prašomus duomenis
  nepasirašius parduotuvėje
  Pirkėjas, užsakantis prekes, pateikia asmens duomenis, reikalingus tinkamai įvykdyti ir pristatyti užsakymą. Mums reikalingas vardas, pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris ir el. Pašto adresas. Mes saugome šią informaciją įmonės apskaitos duomenų bazėje ir dalijamės ja su pristatymo įmonėmis. Visų trečiųjų šalių atstovų yra laikomasi GDPR. Prisiregistravęs pirkėjas įsipareigoja niekam neatskleisti prisijungimo informacijos.

  Bendravimas

  Iš domeno dailyart.eu galite gauti automatinius el. Laiškus, kuriuose pasakojama apie užsakymus ir jų būklę, pateikiama įvairi informacija apie produktą ir kita svarbi informacija apie jūsų apsipirkimo patirtį svetainėje www.dailyart.lt

  Kiti dalykai

  Jei turite klausimų ar abejonių, komentarų ar pasiūlymų, visada pasidalinkite jais su mūsų komanda el. Paštu wshop@dailyart.eu. Mes esame tam, kad padėtume jums